Sk

G tilbake

Network » Network Card

Network Card

Varenr. / Varenavn Lager Fjernlager Pris Ant.
Mer info om Supermicro 1-port 10-Gigabit Ethernet LAN card XFP Multimode Fiber
AOC-NXB-10GXSR
Supermicro 1-port 10-Gigabit Ethernet LAN card XFP Multimode Fiber
2 0,00 KJP
Mer info om Supermicro SIOM 2-Port 1GbE RJ45 Adapter Intel I350 Internal bracket
AOC-MGP-I2M
Supermicro SIOM 2-Port 1GbE RJ45 Adapter Intel I350 Internal bracket
29.06.2017 590,00 KJP
Mer info om Supermicro 2-port Intel i350 Gigabit Ethernet LAN card MicroLP
AOC-CGP-I2
Supermicro 2-port Intel i350 Gigabit Ethernet LAN card MicroLP
1 857,00 KJP
Mer info om Supermicro 2-port Intel i350 Gigabit Ethernet LAN, SIOM formfactor
AOC-MGP-I2
Supermicro 2-port Intel i350 Gigabit Ethernet LAN, SIOM formfactor
29.06.2017 877,00 KJP
Mer info om Supermicro SIOM 4-Port 1GbE RJ45 Adapter Intel I350 Internal bracket
AOC-MGP-I4M
Supermicro SIOM 4-Port 1GbE RJ45 Adapter Intel I350 Internal bracket
29.06.2017 981,00 KJP
Mer info om Supermicro 1-port Intel 10 Gigabit Ethernet LAN card MicroLP + 2xUSB
AOC-CTG-I1S
Supermicro 1-port Intel 10 Gigabit Ethernet LAN card MicroLP + 2xUSB
29.06.2017 1.138,00 KJP
Mer info om Supermicro 2-Port Intel 1GbE LAN card PCI-e LP I350
AOC-SGP-I2
Supermicro 2-Port Intel 1GbE LAN card PCI-e LP I350
1-3 d. 1.147,00 KJP
Mer info om Supermicro PCI-e 2-port Intel Gigabit Ethernet LAN card, Low-pro
AOC-SG-I2
Supermicro PCI-e 2-port Intel Gigabit Ethernet LAN card, Low-pro
29.06.2017 1.157,00 KJP
Mer info om Supermicro 1-port Intel 10GbE LAN card MicroLP + 2xUSB for 12 node MC
AOM-CTG-I1SM
Supermicro 1-port Intel 10GbE LAN card MicroLP + 2xUSB for 12 node MC
29.06.2017 1.429,00 KJP
Mer info om Supermicro 1-Port SFP+ Intel 10GbE LAN card PCI-e LP 82599ES DA
AOC-STGN-I1S
Supermicro 1-Port SFP+ Intel 10GbE LAN card PCI-e LP 82599ES DA
2 1.509,00 KJP
Mer info om Supermicro 4-Port Intel 1GbE LAN card PCI-e LP I350
AOC-SGP-I4
Supermicro 4-Port Intel 1GbE LAN card PCI-e LP I350
29.06.2017 1.580,00 KJP
Mer info om Supermicro 4-port Intel i350 Gigabit Ethernet LAN, SIOM formfactor
AOC-MGP-I4
Supermicro 4-port Intel i350 Gigabit Ethernet LAN, SIOM formfactor
29.06.2017 1.642,00 KJP
Mer info om Supermicro SIOM 2-Port 10GbE SFP+ Adapter Intel 82599ES Swappable bracket
AOC-MTGN-I2S
Supermicro SIOM 2-Port 10GbE SFP+ Adapter Intel 82599ES Swappable bracket
2 1.683,00 KJP
Mer info om Supermicro SIOM 2-Port 10GbE SFP+ Adapter Intel 82599ES Internal bracket
AOC-MTGN-I2SM
Supermicro SIOM 2-Port 10GbE SFP+ Adapter Intel 82599ES Internal bracket
29.06.2017 1.697,00 KJP
Mer info om Supermicro SIOM 4-Port 10GbE SFP+ Adapter Intel XL710-AM1 Internal bracket
AOC-MTG-I4SM
Supermicro SIOM 4-Port 10GbE SFP+ Adapter Intel XL710-AM1 Internal bracket
29.06.2017 1.737,00 KJP
Mer info om Supermicro SIOM 2-Port 10GbE RJ45 Adapter Intel X550 Internal bracket
AOC-MTG-I2TM
Supermicro SIOM 2-Port 10GbE RJ45 Adapter Intel X550 Internal bracket
29.06.2017 1.753,00 KJP
Mer info om Supermicro 2-port SFP+ Intel 10GbE LAN card MicroLP + 2xUSB 82599ES
AOC-CTG-I2S
Supermicro 2-port SFP+ Intel 10GbE LAN card MicroLP + 2xUSB 82599ES
29.06.2017 1.920,00 KJP
Mer info om Supermicro PCI-e 4-port Intel Gigabit Ethernet LAN card, Low-Pro
AOC-SG-I4
Supermicro PCI-e 4-port Intel Gigabit Ethernet LAN card, Low-Pro
29.06.2017 2.249,00 KJP
Mer info om Supermicro 2-Port SFP+ Intel 10GbE LAN card PCI-e LP 82599ES DA
AOC-STGN-I2S
Supermicro 2-Port SFP+ Intel 10GbE LAN card PCI-e LP 82599ES DA
2 2.255,00 KJP
Mer info om Supermicro SIOM 4-Port 10GbE SFP+ Adapter Intel XL710 Swappable bracket
AOC-MTG-I4S
Supermicro SIOM 4-Port 10GbE SFP+ Adapter Intel XL710 Swappable bracket
29.06.2017 2.492,00 KJP
Mer info om Supermicro 2-Port RJ45 Intel 10GbE LAN card PCI-e LP X540
AOC-STG-I2T
Supermicro 2-Port RJ45 Intel 10GbE LAN card PCI-e LP X540
1 2.702,00 KJP
Mer info om Supermicro 2-Port SFP+ Intel 10GbE LAN card PCI-e LP X710 DA
AOC-STGF-I2S
Supermicro 2-Port SFP+ Intel 10GbE LAN card PCI-e LP X710 DA
2 2.865,00 KJP
Mer info om Supermicro 4-Port SFP+ Intel 10GbE LAN card PCI-e LP XL710-AM1 DA
AOC-STG-I4S
Supermicro 4-Port SFP+ Intel 10GbE LAN card PCI-e LP XL710-AM1 DA
29.06.2017 3.015,00 KJP
Mer info om Supermicro 2-port QSFP+ Intel 40GbE LAN card PCI-e LP XL710 DA
AOC-S40G-I2Q
Supermicro 2-port QSFP+ Intel 40GbE LAN card PCI-e LP XL710 DA
29.06.2017 3.271,00 KJP
Mer info om Supermicro SIOM 2-Port 25GbE ConnectX-4 SFP28 & 2-Port 10GbE Intel X550 Int
AOC-MH25G-M2S2TM
Supermicro SIOM 2-Port 25GbE ConnectX-4 SFP28 & 2-Port 10GbE Intel X550 Int
29.06.2017 3.367,00 KJP
Mer info om Solarflare Performant Server Adapter 2-port 10GbE SFP+ PCIe 2.0 x8
SFN5162F
Solarflare Performant Server Adapter 2-port 10GbE SFP+ PCIe 2.0 x8
1-3 d. 3.735,00 KJP
Mer info om Solarflare Flareon Server Adapter 2-port 10GbE SFP+ PCIe 3.0 x8
SFN7002F
Solarflare Flareon Server Adapter 2-port 10GbE SFP+ PCIe 3.0 x8
1-3 d. 3.845,00 KJP
Mer info om Supermicro 2-Port CX4 Intel 10GbE LAN card PCI-e LP 82598EB
AOC-STG-I2_10GB
Supermicro 2-Port CX4 Intel 10GbE LAN card PCI-e LP 82598EB
2 4.004,00 KJP
Mer info om Supermicro SIOM 1-Port FDR IB ConnectX-3 QSFP & 2-Port 1GbE Intel i350 Int
AOC-MHIBF-M1Q2GM
Supermicro SIOM 1-Port FDR IB ConnectX-3 QSFP & 2-Port 1GbE Intel i350 Int
29.06.2017 4.010,00 KJP
Mer info om Supermicro 4-Port SFP+ Broadcom 10GbE LAN card PCI-e LP BCM57840S DA
AOC-STG-B4S
Supermicro 4-Port SFP+ Broadcom 10GbE LAN card PCI-e LP BCM57840S DA
29.06.2017 4.041,00 KJP
Mer info om Solarflare SFN5161T PCi-e 2-port 10GBASE-T Performant Server Adapter
SFN5161T
Solarflare SFN5161T PCi-e 2-port 10GBASE-T Performant Server Adapter
1 4.222,00 KJP
Mer info om Supermicro SIOM 2-Port FDR IB ConnectX-3 QSFP & 2-Port 1GbE Intel i350 Int
AOC-MHIBF-M2Q2GM
Supermicro SIOM 2-Port FDR IB ConnectX-3 QSFP & 2-Port 1GbE Intel i350 Int
29.06.2017 5.347,00 KJP
Mer info om Qlogic 10Gbps Dual Port SFP+ FCoE CNA PCIe x8, no optics
BR-1020-1010
Qlogic 10Gbps Dual Port SFP+ FCoE CNA PCIe x8, no optics
1-3 d. 6.014,00 KJP
Mer info om Solarflare SFN5122F PCi-e 2-port 10GbE SFP+ Onload Server Adapter
SFN5122F
Solarflare SFN5122F PCi-e 2-port 10GbE SFP+ Onload Server Adapter
1-3 d. 8.273,00 KJP
Mer info om Qlogic 10Gbps Single Port SFP+ FCoE & iSCSI CNA PCIe x8, no optics
QLE8240-CU-CK
Qlogic 10Gbps Single Port SFP+ FCoE & iSCSI CNA PCIe x8, no optics
0 9.232,00 KJP
Mer info om Qlogic 10Gbps Single Port FCoE & iSCSI CNA x8 PCIe w/o tranceiver
QLE8360-CU-SP
Qlogic 10Gbps Single Port FCoE & iSCSI CNA x8 PCIe w/o tranceiver
0 9.253,00 KJP
Mer info om Solarflare Flareon Ultra Server Adapter 2-port 10GbE SFP+ PCIe 3.0 x8
SFN7122F
Solarflare Flareon Ultra Server Adapter 2-port 10GbE SFP+ PCIe 3.0 x8
1-3 d. 9.766,00 KJP
Mer info om Solarflare SFN5322F PCi-e 2-port 10GbE Precision Time Synchronization Serve
SFN5322F
Solarflare SFN5322F PCi-e 2-port 10GbE Precision Time Synchronization Serve
0 10.268,00 KJP
Mer info om Qlogic 10Gbps Dual Port SFP+ FCoE & iSCSI CNA PCIe x8, no optics
QLE8242-CU-CK
Qlogic 10Gbps Dual Port SFP+ FCoE & iSCSI CNA PCIe x8, no optics
1-3 d. 10.429,00 KJP
Mer info om Solarflare SFN5121T PCi-e 2-port 10GBASE-T Onload Server Adapter
SFN5121T
Solarflare SFN5121T PCi-e 2-port 10GBASE-T Onload Server Adapter
0 10.442,00 KJP
Mer info om Qlogic 10Gbps Dual Port FCoE & iSCSI CNA x8 PCIe w/o tranceiver
QLE8362-CU-SP
Qlogic 10Gbps Dual Port FCoE & iSCSI CNA x8 PCIe w/o tranceiver
0 11.246,00 KJP
Mer info om Solarflare SFN6122F PCi-e 2-port 10GbE SFP+ Onload Server Adapter
SFN6122F
Solarflare SFN6122F PCi-e 2-port 10GbE SFP+ Onload Server Adapter
0 11.306,00 KJP
Mer info om Qlogic 10Gbps Siingle Port SFP+ FCoE & iSCSI CNA PCIe x8, with optics
QLE8240-SR-CK
Qlogic 10Gbps Siingle Port SFP+ FCoE & iSCSI CNA PCIe x8, with optics
0 13.973,00 KJP
Mer info om Qlogic 10Gbps Single Port FCoE & iSCSI CNA x8 PCIe LC multi-mode optic
QLE8360-SR-SP
Qlogic 10Gbps Single Port FCoE & iSCSI CNA x8 PCIe LC multi-mode optic
0 14.218,00 KJP
Mer info om Qlogic 10Gbps Dual Port SFP+ FCoE & iSCSI CNA PCIe x8, with optics
QLE8242-SR-CK
Qlogic 10Gbps Dual Port SFP+ FCoE & iSCSI CNA PCIe x8, with optics
1-3 d. 15.345,00 KJP
Mer info om Solarflare SFN6322F PCi-e 2-port 10GbE Precision Time Synchronization Serve
SFN6322F
Solarflare SFN6322F PCi-e 2-port 10GbE Precision Time Synchronization Serve
0 16.714,00 KJP
Mer info om Qlogic 10Gbps Dual Port FCoE & iSCSI CNA x8 PCIe LC multi-mode optic
QLE8362-SR-SP
Qlogic 10Gbps Dual Port FCoE & iSCSI CNA x8 PCIe LC multi-mode optic
0 17.201,00 KJP
Mer info om Supermicro PCI-e 2-port Intel 10Gbit Ethernet LAN card, XFP Multimode Fiber
AOC-EXPX9502FXSR
Supermicro PCI-e 2-port Intel 10Gbit Ethernet LAN card, XFP Multimode Fiber
29.06.2017 22.714,00 KJP

Alle priser er oppgitt ekskl.mva. og frakt. (Tips) Du kan sortere etter varenr, varenavn og pris ved trykke p overskriften i de respektive kolonnene.

Denne siden krever JavaScript :: Alle priser oppgitt i ekskl.mva. :: Copyright 2016, Nextron AS