Gå tilbake

Network » Accessories

Accessories

Varenr. / Varenavn Lager Fjernlager Pris Ant.
Mer info om Cisco Premium SW Bundle(AS+AV+OF+ENC+DLP) 3YR Lic, 100-199 Users
ESA-ESP-3Y-S1
Cisco Premium SW Bundle(AS+AV+OF+ENC+DLP) 3YR Lic, 100-199 Users
0 309,00 KJØP
Mer info om Gigabit Ethernet Media Converter, 550m MM Duplex SC Fiber, External Power
MC200CM
Gigabit Ethernet Media Converter, 550m MM Duplex SC Fiber, External Power
1-3 d. 524,00 KJØP
Mer info om FiberWorks 10/100/1000 Base-T Copper Interface - SFP to RJ45 Cisco
SFP-1000BASE-TX-C
FiberWorks 10/100/1000 Base-T Copper Interface - SFP to RJ45 Cisco
1-3 d. 732,00 KJØP
Mer info om Supermicro 2-port CX-4 10Gbi Copper interface module for SSE-GXX-TG4
AOM-SSE-X2C
Supermicro 2-port CX-4 10Gbi Copper interface module for SSE-GXX-TG4
09.12.2016 2.072,00 KJØP
Mer info om Zyxel RPS300 redundant power supply for 3700 switches
RPS300-ZZ0101F
Zyxel RPS300 redundant power supply for 3700 switches
08.12.2016 2.183,00 KJØP
Mer info om Supermicro 2-port SFP+ 10Gbit module for SSE-GXX-TG4
AOM-SSE-X2S
Supermicro 2-port SFP+ 10Gbit module for SSE-GXX-TG4
1 4.558,00 KJØP
Mer info om Supermicro 2-port XFP 10Gbit multimode fiber interface module for SSE-GXX-T
AOM-SSE-X2F
Supermicro 2-port XFP 10Gbit multimode fiber interface module for SSE-GXX-T
1 6.184,00 KJØP
Mer info om SFP+, 8/4/2/1G Fibre Channel, CDR, 40km 1550nm, 15dB, DDM, SM, Fiberworks
SFP-8GFC-L40D-U
SFP+, 8/4/2/1G Fibre Channel, CDR, 40km 1550nm, 15dB, DDM, SM, Fiberworks
0 6.714,00 KJØP
Mer info om Cisco ESA C170 Email Security Appliance with Software
ESA-C170-K9
Cisco ESA C170 Email Security Appliance with Software
0 22.421,00 KJØP
Mer info om Cisco ESA C190 Email Security Appliance with Software
ESA-C190-K9
Cisco ESA C190 Email Security Appliance with Software
0 33.774,00 KJØP

Alle priser er oppgitt ekskl.mva. og frakt. (Tips) Du kan sortere etter varenr, varenavn og pris ved å trykke på overskriften i de respektive kolonnene.

Denne siden krever JavaScript :: Alle priser oppgitt i ekskl.mva. :: Copyright © 2016, Nextron AS