Gå tilbake

Network » Accessories

Accessories

Varenr. / Varenavn Lager Fjernlager Pris Ant.
Mer info om Gigabit Ethernet Media Converter, 550m MM Duplex SC Fiber, External Power
MC200CM
Gigabit Ethernet Media Converter, 550m MM Duplex SC Fiber, External Power
1-3 d. 524,00 KJØP
Mer info om Supermicro 2-port CX-4 10Gbi Copper interface module for SSE-GXX-TG4
AOM-SSE-X2C
Supermicro 2-port CX-4 10Gbi Copper interface module for SSE-GXX-TG4
06.07.2015 1.949,00 KJØP
Mer info om Zyxel RPS300 redundant power supply for 3700 switches
RPS300-ZZ0101F
Zyxel RPS300 redundant power supply for 3700 switches
05.07.2015 2.183,00 KJØP
Mer info om Supermicro 2-port SFP+ 10Gbit module for SSE-GXX-TG4
AOM-SSE-X2S
Supermicro 2-port SFP+ 10Gbit module for SSE-GXX-TG4
1 4.293,00 KJØP
Mer info om Supermicro 2-port XFP 10Gbit multimode fiber interface module for SSE-GXX-T
AOM-SSE-X2F
Supermicro 2-port XFP 10Gbit multimode fiber interface module for SSE-GXX-T
1 4.500,00 KJØP
Mer info om Supermicro 14 port 10Gb ethernet pass trough SFP+, 3rd 10GbE port / blade
SBM-XEM-002
Supermicro 14 port 10Gb ethernet pass trough SFP+, 3rd 10GbE port / blade
1 8.900,00 KJØP

Alle priser er oppgitt ekskl.mva. og frakt. (Tips) Du kan sortere etter varenr, varenavn og pris ved å trykke på overskriften i de respektive kolonnene.

Denne siden krever JavaScript :: Alle priser oppgitt i ekskl.mva. :: Copyright © 2014, Nextron AS